۳ تیر ۱۴۰۳

تیرهای مرکب

تیرهای مرکب

تیرهای این سیستم از مقطع ناودانی گرم نورد شده می‌باشد که با اتصال برش‌گیرهای جوشی با تکنولوژی پیشرفته شرکت soyar آلمان به همراه سیستم سقف عرشه فلزی پس از بتن‌ریزی به صورت مرکب عمل می‌نماید.

تیرها در کارخانه توسط دستگاه پانچ CNC با دقت بالا و قابل کنترل برش و سوراخ کاری شده و تمامی اتصالات تیر به ستون و تیر به تیر به صورت پیچ و مهره‌ای می باشد. پیچ و مهره‌ها از نوع پر مقاومت بوده و قبل از استفاده از لحاظ مقاومت و مشخصات مکانیکی مورد تست قرار می‌گیرند.

مزایای تیر مرکب

در تیرهای مرکب با توجه به مکانیزم باربری از مقاومت فشاری بتن و مقاومت کششی فولاد بصورت بهینه استفاده شده و این امر موجب بالا رفتن ظرفیت باربری تیرهای مرکب می شود.
مصرف فولاد درتیرهای مرکب نسبت به تیر فولادی کمتر می باشد.
قابلیت نصب سریع تر تیرهای این سیستم با توجه به دقت بالای تولید،سبکی و اتصالات پیچ و مهره‌ای
پایین بودن قیمت تمام شده این تیرها نسبت به تیرهای فولادی
کاهش ارتفاع تیر و ضخامت سقف در تیرهای مرکب


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/estair/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/estair/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/estair/pu...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/estair/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47