۷ خرداد ۱۴۰۳

درباره ما

۹۱۰۳۱۲-Kermanshah-Sepand-pan05شرکت سازه‌های کامپوزیت ایستا یکی از چند شرکت صاحب تکنولوژی در صنعت سازه‏‌های نوین ساختمان در ایران می‏‌باشد این شرکت مطالعات و تحقیقات خود را در زمینۀ طراحی و ساخت سازه‏‏‌های کامپوزیت به روش صنعتی مطابق با آخرین آئین‏‌نامه‎های معتبر از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده و ماحصل آن طراحی سازه با المانهای باربر کامپوزیت و ابداع اتصالات خاص برای ساخت و اجرای پروژه‎های متعدد به این روش می‎باشد.

معرفی سیستم

سیستم ساختمانی سازه‌‏های کامپوزیت ایستا نوعی سیستم سازه‏‌ای است که در آن قاب ساختمانی ساده متشکل از ستونهای کامپوزیت بتنی و فولادی، تیرهای مرکب با پروفیل ناودانی (گرم نورد شده) و سیستم سقف عرشه فلزی می‏‌باشد. در این سیستم برای مقابله با نیروهای جانبی از دیوار برشی بتن آرمه استفاده می‏‌شود.

مزایای سیستم ساختمانی سازه‌های کامپوزیت ایستاintroduction0

* قابلیت اجرای سیستم در همه انواع زمین‎ها و کلیه پهنه‏‌های لرزه‎خیزی ایران

* تولید صنعتی سیستم و کنترل کیفیت قطعات در کارخانه

* قابلیت تولید و احداث سازۀ ساختمان با سرعت حداقل ۵ برابر روش‏های سنتی

* اقتصادی بودن این سسیتم نسبت به سیستم‏های سنتی متداول

* مقاومت و عملکرد مناسب این سیستم در هنگام زلزله

* سبکی قطعات و سادگی اتصالات

* انعطاف پذیری سیستم با طرحهای مختلف معماری و امکان اجرای پارکینگ طبقاتی و طبقات زیرزمین متعدد

* بی نیاز از تجهیزات ویژه نصب

* قابلیت استفاده تا ارتفاع ۷۵ متر از تراز پایه

مقدار آهن آلات و بتن مصرفی

از ویژگی­های ممتاز این سیستم، مصرف کمتر آهن‌آلات (اسکلت و سقف عرشه فلزی به مقدار ۳۵-۳۰ (Kg/m2) ) نسبت به اسکلت فلزی مشابه می‌­باشد و به دلیل مرکب بودن مقاطع تیر و ستون مصرف بتن این سیستم (۳۰%-۲۵% (m3/m2)) کمتر از سازه بتنی مشابه می‌­باشد. مقدار آرماتور مصرفی فنداسیون و دیوارهای برشی بنا به نوع خاک و لرزه‌خیزی منطقه و تعداد طبقات حدود ۱۵-۲۰ (Kg/m2) می باشد.

۹۳۰۸۰۴-Ardebil-Pan13

کارخانه تولید قطعات

شرکت سازه‌های کامپوزیت ایستا به موازات انجام مطالعات و طراحی و اخذ تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن اقدام به ایجاد و تجهیز کارخانه خود با دستگاه‌های اتوماتیک و ماشین های مخصوص برای تولید اجزا و اتصالات سازه کامپوزیت نموده است. تولید قطعات و اتصالات فوق با کمترین دخالت نیروی انسانی انجام می گیرد. ظرفیت تولید قطعات و اتصالات سازه در این شرکت معادل ۳۰۰ هزارمتر مربع زیر بنا در سال می باشد (روزانه ۱۰۰۰ متر مربع زیر بنا) که قابلیت افزایش تولید سالیانه تا ۶۰۰ هزارمتر مربع را دارد.

A-No


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/estair/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/estair/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/estair/pu...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/estair/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47